صحبتهای معاون استاندار و فرماندار ویژه در...

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم خبر داد:

اقدامات خوبی در زمینه اقتصادی در شهرستان جهرم انجام شده است.

✅ به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم ،مهندس شفیعیان در جلسه شورای اداری با بیان این مطلب گفت: امسال سال جهش تولید است و آنچه از مسئولین انتظار دارم ارائه عملکرد ۶ ماهه است که متاسفانه شاهد چابکی در این دوره نیستم و لذا مسئولین باید برنامه های خود را در ۶ ماهه آینده ارائه و عملی کنندچرا که اگر برنامه نداشته باشیم، دین خود را نسبت به مردم،کشور و شهر ادا نکردیم و ۶ ماهه دوم سال باید بیشتر فعالیت کنیم تا کم و کاستی ها برطرف شود.

➖وی افزود: در خصوص برگزاری کنکور سراسری تمامی مشکلات و نواقص جهت برگزاری یک آزمون مطمئن و همراه با آرامش توسط مسوولین رفع گردد.

➖نماینده عالی دولت در شهرستان جهرم تکریم ارباب رجوع را با اهمیت دانست و بیان داشت: در خصوص تکریم ارباب رجوع همواره نظارت و ارزشیابی انجام می شود که بیشتر ادارات در زمینه تکریم ارباب رجوع به خوبی اقدام کرده اند

➖مهندس شفیعیان در خصوص برنامه های هفته دولت عنوان کرد: تمامی ادارات اسناد بالادستی خود را ارائه دهند.

➖وی توجه به شرایط قرمز کرونا در جهرم یادآور شد نصب بنرهای هشدار دهنده ازسوی ادارات خواستار گردید.

➖فرماندار ویژه شهرستان جهرم در خصوص برگزاری مراسم ماه محرم نیز اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند دستورالعمل های ابلاغی از ستاد کرونا شامل رعایت پروتکل های بهداشتی و دیگر توصیه ها بایستی رعایت شود

➖مهندس شفیعیان در  ادامه ابراز داشت: فصل سرد در پیش است و لازمه این که بتوانیم به مردم خدمات خوب ارائه کنیم از هم اکنون  ادارات مسوول باید برنامه داشته باشند.

➖وی ضمن گلایه از شرکت تعاون روستایی و شرکت فرآورده های پخش نفتی متذکر شد : چرا تا کنون نسبت به نصب کارت خوان اقدام نکرده اند و باید سریعا این مهم انجام شود تا برای مردم مشکلی به وجود نیاید.

➖رئیس شورای اداری شهرستان جهرم از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان خواست مسئولین جهادی عمل کنند وبرای مردم انرژی و وقت بگذارند.

➖مهندس شفیعیان از اقدامات زیر بنایی و اقتصادی در شهرستان خبر داد و اعلام کرد : در حوزه اقتصادی و زیر بنایی کارهای خوبی در حال انجام است از جمله افزایش ۲۰ هکتاری شهرک صنعتی، منطقه ویژه اقتصادی و تجهیز فرودگاه جهرم

نظرات 0


آخرین مطالب