پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه

پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

▪️به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم متن پیام مهندس مهدی شفیعیان به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

بی شک با توجه به پیچیدگی شرایطی که امروزه در جهان وجود دارد، رسانه ها به عنوان ابزاری قدرتمند و رکن چهارم دموکراسی دولتمردان را در اجرای سیاست هایشان یاری می‌کنند و خبرنگاران نیز به عنوان سفیران دانایی، آگاهی بخشی و ناظرانی دلسوز می توانند با انتقال دو سویه انتظارات بر تصمیم سازی و تصمیم گیری های مهم مسئولان و مردم اثری قوی بگذارند.

دستیابی به توسعه پایدار تنها در پرتو وجود وجدان های آگاه و دلسوز جامعه و مشارکت مسئولانه آحاد عمومی امکان پذیر است و خبرنگار با تکیه بر پشتوانه مردمی می تواند کمک بزرگی به مسئولین برای شناسایی بهتر مشکلات اجتماعی و رفع آن با استفاده از ظرفیت مردم صورت دهد.
روایت تلاش ایثارگرانه و خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت در این روزهای پرخطر، رسالتی عظیم است که به دستان هنرمند، چشمان بیدار و قلم‌های شورآفرین خبرنگاران و اصحاب رسانه جامه عمل می‌پوشاند و این ایثارها و ازخودگذشتگی‌ها را در دفتر تاریخ این مرز پرگهر ثبت می‌کند.

از میان این رنج و دشواری، آن‌چه در خاطره‌ها می‌ماند شور و نشاطی است که به همت سفیران امید و آگاهی، در کالبد جامعه ما دمیده می‌شود و آینده‌ای روشن را برای مردم عزیز ما نوید می‌دهد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای و ایثارگران عرصه رسانه  به‌ویژه شهید صارمی، فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به عموم فعالان این عرصه در کشور، خصوصاً خبرنگاران و جامعه خبری پرتلاش و ساعی شهرستان، تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق و سربلندی روز افزون تلاشگران وادی اطلاع رسانی و آگاه سازی را در انجام رسالت این امر خطیر تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج)و در پرتو زعامت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .

مهدی شفیعیان
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم

نظرات 0


آخرین مطالب