پیاده روی  «حرم تا حرم»

پیاده روی  «حرم تا حرم» در روز شهادت امام رضا (ع) در جهرم برگزار می شود

✅ جلسه ستاد هماهنگی مراسم پیاده‌روی سالروز شهادت امام رضا(ع) با حضور فرماندار ویژه، مدیران و مسئولان شهرستان جهرم در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. 

🔹 محمدحسن شعبانی، فرماندار ویژه شهرستان جهرم در این جلسه اظهار داشت: یکی از اقدامات فرهنگی و مهمی که طی سال‌های گذشته به تأسی از پیاده روی اربعین در حال انجام است و مورد توجه مردم قرار گرفته پیاده روی «حرم تا حرم» در روز آخر ماه صفر مصادف با شهادت امام رضا (ع) است که امسال نیز این مراسم در جهرم باشکوه تر برگزار می‌شود. 

🔹وی افزود: شهرستان جهرم امسال هم نیز چون سال‌های گذشته در سالروز شهادت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) شاهد برگزاری همایش چند هزار نفره پیاده‌روی «حرم تا حرم» است.

🔹فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: امسال علاوه بر مسیر امامزاده حسین (ع) به سمت امامزاده فضل بن موسی (ع)، دو مسیر دیگر از میدان چمران ( برای اهالی بلوار رهبری) و میدان شهید فهمیده ( برای اهالی شهرک شهید دستغیب) به سمت امامزاده فضل بن موسی (ع) خواهد بود.

🔹شعبانی ادامه داد: طول مسیر امامزاده حسین (ع) به سمت امامزاده فضل بن موسی (ع) قریب به ۷ کیلومتر است و لازم است تمام دستگاه‌های اجرایی به صورت ویژه کمک کنند. 

🔹وی با بیان اینکه در طول این مراسم بیش از ۱۵۰ موکب ثابت و سیار ایستگاه صلواتی، فرهنگی و.... مستقر و فعالیت خواهند کرد، بیان کرد: توقع است که موکب‌داران تمام مسائل بهداشتی برای تهیه و توزیع بسته های غذایی را رعایت کنند.

🔹وی در پایان تاکید کرد: بسته های غذایی در موکب ها باید با رعایت کامل نکات بهداشتی توزیع شود. 

📌در پایان این جلسه، فرماندار ویژه شهرستان جهرم به همراه جمعی از مسئولان از مسیرهای این مراسم بازدید کردند و هماهنگی لازم جهت استقرار مواکب در مسیر، ساعت و مسیر حرکت، تامین امنیت و بررسی مشکلات ترافیکی و  ... انجام شد.

نظرات 0


آخرین مطالب