معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش

مدیر جدید آموزش و پرورش جهرم معارفه شد/ فرماندار ویژه شهرستان: افت تحصیلی به دلیل غیرحضوری شدن مدارس با کار جهادی آموزش و پرورش جبران شود

✅ مراسم معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش جهرم با حضور فرماندار ویژه شهرستان جهرم، معاون پژوهش و برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ویژه جهرم، مسئول حراست اداره کل آموزش و پرورش فارس و ... در محل فرمانداری برگزار شد.

🟢 محمدحسن شعبانی، فرماندار ویژه شهرستان جهرم در این جلسه اظهار داشت: اولیا و دانش آموزان، توقع خاصی از آموزش و پرورش دارند و سرنوشت ۳۲۰۰۰ دانش آموز در اختیار متولی تعلیم و تربیت شهرستان می باشد.

🔹وی افزود: افت تحصیلی که به خاطر غیر حضوری شدن مدارس داشته ایم با کار ویژه و جهادی که توسط فرهنگیان انجام می‌شود، باید جبران شود تا شاهد شکوفایی آموزش شهرستان باشیم.

🔹فرماندار ویزه شهرستان جهرم با بیان اینکه اتفاقات خوبی در آموزش و پرورش جهرم در زمینه عمرانی رخ داده است، بیان داشت: مدارس نوساز یکی پس از دیگری در سطح شهرستان جهرم در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد اما لازم است در حوزه علمی و آموزش نیز هم وقت مضاعفی گذاشته شود و به صورت ویژه در این زمینه حرکت کنیم تا بتوانیم شاهد درخشش فرزندان شهرستان در مسابقات و جوامع علمی استانی و کشوری باشیم.

🔹شعبانی گفت: 12 سال برای تعلیم و تربیت مدت زمان کمی نیست و حضور فردی که از بدنه مجموعه آموزش و پرورش در اصلی ترین قسمت مدیریت تعلیم و تربیت شهرستان باعث می‌شود توقع ها به بالا ترین حد خود برسد و امیدواریم که شاهد رونق بیش از بیش مجموعه باشیم.

🔹رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان جهرم ادامه داد: کمبود های آموزش و پرورش جهرم به زودی رفع خواهد شد و اعتقاد داریم که تعهد و تخصص فرهنگیان شهرستان جهرم مشکل گشای هر مسئله ای خواهد بود.

🔹وی تاکید کرد: با توجه به برهه زمانی حساسی که در آن قرار داریم، لازم است که برنامه های جدید آموزش و پرورش را با همکاری و هماهنگی پیش برود تا دغدغه فرهنگیان، اولیا و دانش آموزان رفع شود.

📌در پایان این جلسه از زحمات یوسف بخشی سرپرست سابق آموزش و پرورش جهرم تجلیل و تقدیر شد و عبدالصمد یاسمی پور به عنوان معاون مدیرکل و مدیر جدید آموزش و پرورش جهرم معرفی شد.

🔸همچنین قابل ذکر است، یاسمی پور دارای مدرک لیسانس و 27 سال سابقه فعالیت می باشد و در سوابق وی، کارشناس و کارشناس مسئول امور اداری و تشکیلات، کارشناس آموزش، کارشناس حراست و .... دیده می شود.

نظرات 0


آخرین مطالب