افتتاح آموزش شهرک ترافیک ، والیبال ساحلی

افتتاح اولین آموزش شهرک ترافیک و زمین والیبال ساحلی کانون های فرهنگی تربیتی کشور در جهرم

✅ اولین شهرک آموزش ترافیک دانش آموزی و زمین والیبال ساحلی کانون های فرهنگی تربیتی کشور با حضور، نماینده مردم جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه جهرم و مردم و مسولین در بخش کردیان شهرستان جهرم افتتاح شد.

🔹 محمدحسن شعبانی، فرماندار ویژه شهرستان جهرم در مراسم افتتاح بخش های فرهنگی، ورزشی و تربیتی کانون شهدای دانش آموز قطب آباد، گفت: این کانون فرهنگی تربیتی در سال ۱۳۸۳ در زمینی به مساحت ۷ هزار متر مربع به یاد شهدای دانش آموز بخش کردیان جهرم در شهر قطب آباد افتتاح شد. 

🔹وی ادامه داد: کار تجهیز و مناسب سازی کانون شهدای دانش آموز قطب آباد با اعتبار بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال از سال ۹۸ به همت نمایندگی آموزش و پرورش جهرم در منطقه کردیان، نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، فرهنگیان نیک اندیش و مسئولان محلی شروع شد.

🔹شعبانی افزود: اولین شهرک ترافیک دانش آموزی کانون های فرهنگی تربیت کشور که پلیس راهور شهرستان نقشه آن را تهیه کرده بود را با هدف آشنایی دانش آموزان با قوانین راهنمایی و رانندگی در این مجموعه فرهنگی تربیتی طرح ریزی کردیم که سبب پویایی بیشتر مجتمع شده است.

🔹فرماندار ویژه شهرستان جهرم با اشاره به رسالت تربیتی کانون های دانش آموزی، افزود: اولین زمین والیبال ساحلی کانون های فرهنگی تربیتی کشور در ابعاد استاندار، زمین بسکتبال و فوتسال در حیاط مجموعه قرار گرفته است که برای استفاده عموم تجهیز و مناسب سازی شده اند.

📌همچنین این کانون فرهنگی تربیتی یک مجموعه ورزشی سرپوشیده را نیز در دل خود جای داده است که برای استفاده دختران و بانوان منطقه استفاده می شود.

نظرات 0


آخرین مطالب