دوربین های پایش تصویری و نرخ بلیط اتوبوس

دوربین های پایش تصویری در جهرم به ۱۰ عدد افزایش یافت/ اعلام نرخ بلیط اتوبوس از جهرم به شلمچه

 مهندس شعبانی فرماندار ویژه شهرستان جهرم در  جلسه شورای ترافیک شهرستان جهرم:

🔹به زودی ۵ نقطه دیگر از شهر جهرم ( سه‌راه مادر، دادگاه، چهارراه بهارستان، فرصت و حافظ) به سامانه پایش تصویری متصل خواهد شد. 

🔹با توجه به نیاز شهر جهرم در بحث حل مشکلات ترافیکی، در شورای ترافیک شهرستان مصوب شد تا پایان مهرماه نسبت به افزایش دوربین های پایش تصویری به ۱۰ عدد توسط شهرداری اقدام شود.

🔹با توجه به در پیش بودن بازگشایی مدارس، مقرر شد شهرداری‌های جهرم، قطب آباد و دوزه نسبت به رنگ آمیزی، آشکار سازی و نصب علائم راهنمایی در محدوده‌ی مدارس سطح شهر و همچنین اداره راهداری‌ در محدوده مدارس‌ در مجاورت جاده ها اصلی شهرستان اقدام لازم انجام دهند. 

🔹در سه ماه آینده، هفت اصلاح هندسی میادین و چهارراه های سطح شهر جهرم که قبلا برنامه ریزی و طراحی آن صورت گرفته بود، در این جلسه به تصویب نهایی رسید و باید توسط شهرداری اقدام و اجرا شود.

🔹قیمت بلیط اتوبوس از پایانه مسافربری جهرم به شلمچه برای ایام اربعین، برای اتوبوس های vip با ظرفیت ۲۵ صندلی، ۴۲۲ هزار تومان مصوب شد و برای اتوبوس های با ظرفیت ۴۴ صندلی مبلغ ۲۳۵ هزار تومان می باشد که اداره راهداری شهرستان وظیفه دارد بر اعمال قیمت ها نظارت کامل داشته باشد.

نظرات 0


آخرین مطالب