صحبتهای فرمانده انتظامی ...

 توقيف 69 دستگاه وسايط نقليه متخلف در "جهرم"

🔸 فرمانده انتظامي شهرستان "جهرم" از توقيف 69دستگاه وسايط نقليه متخلف و انتقال آنها به پارکينگ طي يك هفته خبر داد.

🔸 سرهنگ "خسرو رزمجويي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس ، در تشريح اين خبر بيان كرد: در راستاي برقراري انضباط اجتماعي ترافيکي و با هدف حفظ حقوق و آرامش شهروندان و تسهيل در عبور و مرور و همچنين برخورد با رانندگان متخلف، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي طي هفته گذشته در سطح شهرستان اجرا شد.

🔸 وي افزود: ماموران در اين طرح 62دستگاه خودرو و 7 دستگاه موتورسيكلت را به علت تخلف از جمله ايجاد مزاحمت، آلودگي صوتي، حركات نمايشي، پلاك مخدوش، تغيير در اصالت خودرو "خودروهاي شوتي"، رانندگي خطرناك و ... توقيف و به پاركينگ انتقال دادند.

🔸 فرمانده انتظامي جهرم با بيان اينكه طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و برخورد با متخلفان نقش مهمي در پيشگيري از وقوع انواع جرائم دارد، گفت: اجراي اين طرح‌ها با هدف ارتقاء احساس امنيت در اين شهرستان به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

دستگيري سارقان  باطري خودرو با 7 فقره سرقت در"جهرم"

فرمانده انتظامي "جهرم" از دستگيري سارقان باطري خودرو و كشف 7 فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ "خسرو رزمجويي" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بيان كرد: در پي وقوع چند فقره سرقت باطري خودرو در سطح شهرستان جهرم، بررسی موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران انتظامي قرار گرفت.

وی خاطر نشان كرد: با تحقيقات تخصصي و میدانی و بررسی اظهارات مالباختگان مشخص شد بيشتر سرقت‌ها به يك روش و زماني خاص انجام شده است.

سرهنگ "رزمجويي" افزود: اقدامات اطلاعاتی در خصوص شناسایی سارقان آغاز شد و ماموران کلانتری 12مطهري دو نفر سارق را در اين خصوص شناسايي و پس از دستور مقام قضائي آنان را در مخفيگاهشان دستگیر كردند.

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم با بيان اينكه در بازرسي از مخفيگاه متهمان 7 عدد باطري مسروقه كشف شد، تصريح كرد: سارقان براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي و از آن طريق روانه زندان شدند.

نظرات 0


آخرین مطالب