آغاز نهضت آسفالت در شهر جهرم

مهندس اوسط جهرمی رئیس شورای اسلامی شهر جهرم اظهار داشتند:
🔸یکی از ابتدایی ترین  خدماتی که شهرداری ها می بایست به شهروندان ارائه نمایند، آسفالت کردن معابر می‌باشد که در سال های اخیر کمتر به این مهم پرداخته شده است و متأسفانه در ادوار گذشته مشاهده شده در کنار آسفالت معابر خاکی بیشتر به روکش کردن مجدد برخی خیابان ها پرداخته اند.
🔹در دهه اخیر با احداث شهرک های جدید و الحاق برخی مناطق به شهر وسعت کوچه های خاکی بیشتر شده است که این امر موجب به خطر افتادن بهداشت عمومی و  وضعیت نامناسب چهره شهر و بر پا شدن گرد و خاک در شهر گردیده است.
 🔸این کوتاهی در ارائه خدمات، در سال های اخیر به یک مطالبه عمومی شهروندان تبدیل شده است که طرح نهضت آسفالت می تواند این دغدغه همشهریان را مرتفع نماید.
طرح نهضت آسفالت که یکی از برنامه های شورای ششم است به همت شهردار محترم و همکاران خدوم و پرتلاش شهرداری از اوایل  هفته آینده آغاز خواهد شد و در صورت مساعد بودن شرایط جوی تداوم خواهد داشت.
🔹وی افزود بر اساس برآورد  کارشناسان عمران در این حوزه برای تحقق این نهضت با وضعیت فعلی سطح شهر جهرم نیازمند ۶۰۰۰ تن قیر خواهیم بود که این پروژه را در ۶  فاز انجام خواهیم داد که در مرحله اول به میزان ۱۰۰۰تن توسط شهردار محترم خریداری انجام  شده است.
🔸مهندس داود اوسط جهرمی با اشاره به آغاز عملیات زیر سازی و آسفالت خیابانهای اصلی و معابر فرعی در محلات سطح شهر جهرم، اظهار داشت: پروژه آسفالت خیابان ها و معابر فرعی  محلات به منظور ساماندهی و بهسازی ، با هدف تأمین رفاه و آسایش شهروندان و تسهیل در تردد وسایط نقلیه اجرا می شود.
🔹اوسط جهرمی افزود: این پروژه بر اساس نیازسنجی های صورت گرفته در مناطق مختلف شهر و ارزیابی مطالبات مردمی اولویت بندی شده و اولویت آسفالت‌ معابر  و ترمیم و بهسازی آسفالت به خیابان‌هایی داده می‌شود که در مرحله اول خاکی و یا  آسفالت آنها وضعیت مطلوبی ندارد.
🔸وی افزود: با توجه به این که درآمد شهرداری ها از پرداخت عوارض بوده و رسیدگی به وضعیت آسفالت خیابان ها و معابر شهر یکی از مطالبات مهم و به حق شهروندان از شهرداری ست، همشهریان می توانند با پرداخت به موقع عوارض ما را در تحقق هر چه بهتر ارائه خدمات و رفع همیشگی مشکلات شهر یاری کنند و امیدواریم با اجرای این نهضت  بتوانیم برای همیشه این دغدغه را مرتفع نماییم و موجبات جلب رضایت همشهریان عزیز را فراهم آوریم.
━━━━━━━━━━━━

نظرات 0


آخرین مطالب