مسابقات ورزشی کارکنان ادارات

🏐دومین دوره مسابقات ورزشی کارکنان ادارات شهرستان جهرم به ميزباني دانشگاه علوم پزشکی جهرم آغاز شد

دومین دوره مسابقات ورزشی کارکنان دولت در رشته والیبال ویژه آقایان ادارات شهرستان جهرم  به مناسبت نکوداشت سردار دل ها "شهید حاج قاسم سلیمانی" و جام شهید والامقام مدافع سلامت "داود علیان" به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی جهرم  از روز شنبه ۱۸ دي ماه ۱۴۰۰ با حضور ۸ تیم به مدت ۱۰روز در سالن چند منظوره این دانشگاه آغاز شد.

🔸هدف اصلی از برگزاری این دوره از مسابقات ایجاد یک فضای فرهنگی و ورزشی بین کارکنان دولت به منظور ترویج صمیمیت، دوستی و ايجاد شادابي و نشاط در روحيه كاركنان ادارات شهرستان است.

🔸گفتني است این دوره از مسابقات با حضور ۸ تیم در دو گروه ۴ تیمی شامل تیم های دانشگاه علوم پزشکی الف و ب، ناحیه مقاومت بسیج سپاه، تیپ نیروی مخصوص المهدی (عج)، شهرداری، ثامن الحجج، مرکزآموزش شهید دستغیب فاجا، آموزش و پرورش با مدیریت آقايان محسن مصلی نژاد و رضا پیوندیان برگزار شده است.

🔸 در اولین بازی اين مسابقات  تیم دانشگاه علوم پزشکی الف دریک بازی تماشايي تيم  ثامن الحجج را با نتیجه۳ بر ۰ شکست داد.

🔸گفتني است قرار است به مناسبت دهه مبارک فجر در رشته های ورزشی  ديگر مانند فوتسال، بدمینتون، دارت، شنا، تنیس روی میز، طناب کشی، آمادگی جسمانی نیز درصورت به حد نصاب رسیدن هر رشته مسابقاتی دربخش آقایان و خانم های کارمند از اول بهمن ماه برگزار گردد.

🔸داوری این دوره از مسابقات نیز آقايان فرهنگ فر، قاسم زاده و خانم ها شیرزادی، شریف آبادی و خانی برعهده داشتند.

نظرات 0


آخرین مطالب