به مناسبت روز حمل و نقل

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم به مناسبت روز حمل و نقل  پیامی صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم، متن پیام مهندس شفیعیان به شرح زیر است:

"بسم الله الرحمن الرحیم"

برخورداری از سیستم های حمل‌ونقل سریع و راه‌‌های ایمن و تکنولوژی می‌تواند سرعت انتقال سرمایه‌ها، کالا و خدمات را تسریع بخشد و از این راه بر سرعت توسعه بیافزاید . دستیابی به توسعه پایدار بدون تقویت و گسترش زیرساخت‌ها بویژه در حوزه حمل و نقل امکان‌پذیر نیست.

امروز حوزه حمل و نقل جاده اي به عنوان يكي از اركان مهم و موثر اقتصاد كشور،  اقتدار خود را مرهون تلاش ها، از خود گذشتگي و خدمات بي دريغ رانندگان تلاشگر و غيرتمند،مشارکت اصناف، راهداران ايثارگر و تمامي فعالان و همكاران صديقي مي داند كه همتشان بر پويايي حمل و نقل بار و مسافر جاده اي ، ايمني راه ها و سلامت سفر هموطنان قرار گرفته است و کارآمدی و توانمندی بخش‌های مختلف صنعتی، تولیدی، خدماتی و اجرای طرح‌های توسعه و عمران کشور و بالتبع شهرستان جهرم مرهون پویایی و بالندگی صنعت حمل و نقل است.

اینجانب فرارسیدن ۲۶ آذر ماه، روز حمل و نقل را به تمامی دست اندکاران و فعالان این عرصه به ویژه کارکنان اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، راهداران ، رانندگان شریف و تشکل های صنفی حمل و نقل جاده ای تبریک و تهنیت عرض نموده، از زحمات و اهتمام ویژه این عزیزان قدردانی به عمل آورده، امید است با اتکال به خداوند متعال با تمهیدات لازم زیرساخت ها و سرمایه گذاری مطلوب و مناسب، زمینه حمل و نقل ایمن، پویا و و بالنده در شهرستان جهرم پیش از پیش فراهم گردد.

مهدی شفیعیان
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم

نظرات 0


آخرین مطالب