نمایش رژه خودرویی و پیام تبریک

نمایش رژه خودرویی اقتدار نظامی در شهرستان جهرم و پیام تبریک فرمانده انتظامی شهرستان جهرم به مناسبت هفته دفاع مقدس

رژه خودرویی بسیجیان، پاسداران و نیروهای مسلح و انتظامی شهرستان جهرم به مناسبت گرامی‌داشت آغاز هفته دفاع مقدس در جهرم انجام شد.

 ✅ فرمانده انتظامی شهرستان جهرم با صدور پیامی هفته دفاع مقدس را به ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم ولایت مدار شهرستان دارالمومنین جهرم و همکاران انتظامی تبریک گفت.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در متن پیام سرهنگ "خسرو رزمجویی" آمده است :
هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه زمان، بر تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می‌درخشد، تاریخ ۸ ساله دفاع مقدس که پر از عشق و ایثار و مقاومت است و دعای شبانه پرچمداران وادی عشق و یاور بسیجیان و رزمندگان، حضرت امام "ره"  و پشتیبانی خالصانه  پیر و جوان، مرد زن را در دل خود دارد، همواره در سینه تاریخ خواهد ماند.

هفته دفاع مقدس، هفته تجدید پیمان با شهدا و پاسداشت ارزش هاست، ارزش‌هایی که ما امروز برای سربلندی نظام اسلامی  بیش از پیش برای آن اهمیت بسیار قائل هستیم.
 بی‌شک هشت سال دفاع مقدس میراث تمام نشدنی و ماندگار و گنجینه پر گوهری برای بهره گیری و بهره مندی همه نسل ها و جلوه گاه آیین قدسی برای خدا زیستن و برای خدا جان سپردن بوده و خواهد بود.

 اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم( عج) ،فرماندهی معظم کل قوا، یادگاران جنگ تحمیلی، نیروهای توانمند و جان بر کف ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، بسیج و همچنین به مردم شریف و شهید پرور شهرستان دارالمومنین جهرم تبریک عرض می نمایم.

نظرات 0


آخرین مطالب