آئین تکریم رزمندگان دوران دفاع مقدس

💠آئین تکریم رزمندگان دوران دفاع مقدس در جهرم برگزار شد

 با آغاز هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور، آئین تکریم رزمندگان و ایثارگران هشت سال جنگ تحمیلی، با حضور فرمانده سپاه جهرم، فرماندار ویژه و تنی چند از مسئولین این شهرستان، در سالن اجتماعات شهید عبدالرضا مصلی نژاد، برگزار شد.

🔻سرهنگ غلامعلی احمدی جابری فرمانده ناحیه‌ی مقاومت بسیج سپاه شهرستان جهرم :

گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته‌ی دفاع مقدس را به همه‌ی پیشکسوتان عرصه‌ی جهاد و شهادت، که نماد صلابت و عزم راسخ در مقابله با بحرانها و مصائب هستند، تبریک عرض می‌کنم.

ضمن تکریم و تجلیل از جانفشانی‌های شهدای گرانقدر دفاع مقدس، رزمندگان و ایثارگران این عرصه، باید گفت دفاع مقدس، مکتبی سرشار از درسهای گوناگون است که بهترین تجربه را در اختیار نسل‌های بعد قرار می‌دهد.

در این مراسم، طی ویژه برنامه‌ای، از خانواده‌ی طلبه‌ی شهید عبدالحمید پرنیان، شهید شاخص سال  ۱۴۰۰ شهرستان جهرم، تجلیل به‌عمل آمد.

در ادامه این برنامه، دانیال بهادرانی از شاعران آئینی شهرستان به قرائت چند قصیده با موضوع دفاع مقدس، مدافعان حرم و جهاد و شهادت پرداخت.

 پایان بخش این برنامه، ارتباط زنده و مستقیم با محل برگزاری آئین تجلیل از پیشکسوتان عرصه‌ی جهاد و شهادت در تهران و سخنرانی آیت الله رئیسی، رئیس جمهور ایران اسلامی بود.

نظرات 0


آخرین مطالب