جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم تاکید کرد: جهش تولید با روحیه و حرکت جهادی محقق می شود.

🔸به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم مهندس شفیعیان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان با تاکید بر ضرورت اجرایی شدن مصوبات این کارگروه برای سرعت بخشی به رونق تولید، ایجاد اشتغال و جلوگیری از تضییع بیت المال اظهار داشت: دستیابی به جهش تولید مدنظر مقام معظم رهبری و تأکیدات دولت تدبیر و امید درگرو همدلی و همراهی همه ارکان تصمیم گیر و تبعیت از مصوبات این کارگروه طبق قانون است.

➖وی با بیان اینکه نگاه ما به سیستم بانکی مثبت است، افزود:  توقع داریم بانک‌ها نیز برای رفع موانع و تحقق جهش تولید حرکت جهادی داشته باشند.

➖نماینده عالی دولت در شهرستان جهرم با اشاره به اینکه واحدهای تولیدی و صنایع شهرستان به همراهی بیشتر سیستم بانکی نیازمند هستند، عنوان کرد: در شرایط کنونی کشور ثابت نگه داشتن میزان تولید و اشتغال بسیار ضروری است.

➖مهندس شفیعیان ابراز داشت: معتقدم با فضای همدلی و همراهی که میان بانک‌ها، دستگاه‌های اجرایی و فعالان اقتصادی جایگاه خوبی را در بین شهرستان های استان فارس به واسطه نقش واحدهای تولیدی در ارتقاء میزان اشتغال، به دست خواهیم آورد.

➖فرماندار ویژه شهرستان جهرم در این جلسه گلایه  برخی از مراجعه کنندگان به   بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی مطرح کرد و متذکر شد: انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها، نگاه هشان فقط سازمانی نباشد و در پاسخگویی به مکاتبات و استعلام‌ها تسریع کنند تا شاهد نتایج مطلوب و حصول رضایتمندی مردم باشیم و ضروریست پیگیری مجدانه و مستمر مصوبات هم از سوی روسای ادارات دولتی و هم خود تولیدکنندگان انجام گیرد.

➖وی در پایان اضافه کرد: چنانچه کاری از تولیدکننده ای در ادارات و نهادها پیش نرفته و انجام نمی شود به فرمانداری اطلاع دهند تا پیگیری و تسریع گردد .

در این جلسه مشکلات برخی واحدهای تولیدی بررسی و تصمیمات لازم در این راستا اتخاذ گردید.

نظرات 0


آخرین مطالب