شرکت *گروه جهادی بسیج کارمندان جهرم* و پیام تبریک

 

 شرکت *گروه جهادی بسیج کارمندان جهرم* در اولین روز هفته بسیج، در رزمایش جهادگران استان فارس به میزبانی جهرم و اعزام جهت کار جهادی.

 

 پیام تبریک مشترک  فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه  تیپ نیروی مخصوص 33المهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف) به مناسبت هفته بسیج
 
مقام معظم رهبری(مدظله العالی) :
 بسیج یکی  از برکات انقلاب و از پدیده های بسیار شگفت آور و مخصوص این انقلاب است .

از زمانی که نام بسیج در فرهنگ انقلاب جایگاه ویژه خویش را به عنوان یک ارزش الهی پیدا کرد حیات انقلاب اسلامی و تداوم حرکت توده های محروم و مستضعف در جهان تضمین شد .
بسیج در زمان کوتاهی توانست قلب ها را تسخیر و دلها را شیفته خود نماید و ثابت کرد که مرز جغرافیایی نمی شناسد و محدود به یک سرزمین خاص نمی شود ، زیرا بسیج یک جریان و یک فرهنگ ارزشی است که تمامی صفات و خصلتهای نیک و پسندیده را در آیینه وجودی خویش متبلور نموده است .
امام عزیز(ره) فرمودند : من دست یکایک شما پیشگامان رهایی را می بوسم و می دانم که اگر مسئولین نظام اسلامی از شما غافل شوند به آتش دوزخ الهی خواهند سوخت .
در طول هشت سال دفاع مقدس ، بسیج آن چنان درخشید که دشمنان اعتراف کردند ، قدرتی که در بسیج نهفته توان مقابله با یکایک ارتشهای کلاسیک جهانی را دارد .
بارزترین ویژگی های بسیج ، اخلاص ، ایمان ، ولایت پذیری و مردمی بودن بسیج است که بسیج به این ویژگی ها افتخار می کند .
این جانبان هفته بسیج را به خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، آزادگان و یادگاران 8 سال دفاع مقدس و بسیجیان سراسرکشور ، خصوصا بسیجیان شهرستان های حوزه سرزمینی  و شهرستان جهرم تبریک عرض می نماییم و موفقیت و سربلندی بسیج را از خداوند متعال آرزومندیم .

✍🏻 علیرضا علیپور
مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ نیروی مخصوص 33 المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

✍🏻 سرهنگ پاسدار جواد امیر سالاری
فرمانده تیپ نیروی مخصوص 33 المهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

نظرات 0


آخرین مطالب