تجلیل از پیشکسوتان ۸ سال دفاع مقدس

 *معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم خبرداد: تجلیل از پیشکسوتان ۸ سال دفاع مقدس*

🔹معاون استاندار گفت:دفاع مقدس ماحصل فرماندهی شگفت‌انگیز امام خمینی(ره)، حضور همه‌جانبه‌ی اقشار مردم و اقدامات و ابتکارات عقلایی مدافعان اسلام و انقلاب در این حماسه‌ی تاریخی بود.

▪️ در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس با بیان این مطلب، اظهار داشت: باید مراقب تلاش دشمنان در تحریف واقعیات این قطعه از هویت شاخص ایران و ایرانی باشیم.

🔸وی افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) آمریکای ضربه‌خورده از انقلاب اسلامی، قدرت های نگران از ظهور یک هویت جدید اسلامی-ایرانی در منطقه، ناتو و کشورهای اروپای غربی و شرقی»، صدام را به حمله تحریک کردند تا نظام و انقلاب اسلامی را در هم بکوبند.

🔹نماینده عالی دولت در شهرستان جهرم یادآوری رشادت ها و دلاورمردی های رزمندگان سپاه اسلام در مقابل جهان کفر و انتقال مفاهیم و ارزش ها به نسل جدید را از ضروریات امروز جامعه ایران اسلامی ذکر کرد و بیان داشت: در این راستا تجلیل از پیشکسوتان جبهه و جنگ، بیان خاطرات و تلاش در گسترش برنامه ها در فضای مجازی و دخیل نمودن قشر نوجوان و جوان در مراسمات می تواند در انجام این رسالت عظیم و ارزشمند راهگشا باشد.

🔸مهندس شفیعیان عنوان کرد: بدین منظور از برنامه های مدنظر در هفته دفاع مقدس سال جاری تجلیل از پیشکسوتان گرامی خواهد بود.

▪️وی با اشاره به اجرای برنامه ها در این هفته بیان کرد: هر چند برنامه های اجرایی هفته دفاع مقدس باید بر اساس وضعیت بیماری کرونا و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار گردد، اما نباید اجازه دهیم این هفته کم رنگ جلوه داده شود.

✔️ فرماندار ویژه شهرستان جهرم در ادامه به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان جهرم پرداخت و اعلام نمود: در این هفته گلباران قبور مطهر شهداء، تجلیل از پیشکسوتان ۸ سال دفاع مقدس ، نصب بنر بر سردرب ادارات، خاطره گویی و استفاده بهینه از فضای مجازی به منظور بازگویی رشادت های دلاورمردان ایران اسلامی در ۸ سال دفاع و برنامه های متنوع دیگر برگزار خواهد شد.

نظرات 0


آخرین مطالب