نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی

✅ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم:
نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا غیرحضوری است.

🔸معاون استاندار گفت: فرایند نام نویسی انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا با توجه به شیوع ویروس بیماری کرونا و ضرورت رعایت دستور العمل‌های بهداشتی، نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به شکل غیر حضوری و الکترونیکی انجام می‌شود.

▪️به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم ،مهندس شفیعیان با اعلام این مطلب، اظهار داشت:  بر این اساس، داوطلبان انتخابات شوراها می‌توانند با مراجعه به سایت وزارت کشور نسبت به بارگذاری نرم‌افزار (اپلیکیشن) بر روی تلفن همراه خود اقدام و سپس از طریق آن نام‌نویسی کنند.

▪️وی تصریح کرد: علاوه بر این، نسخه دسکتاپ (ویندوزی) این نرم‌افزار نیز به منظور نصب بر روی رایانه و لپ تاپ تهیه شده تا داوطلبانی که امکان استفاده از نرم افزار موبایلی برای آنها میسر نیست با استفاده از نسخه تحت ویندوز اقدام به ثبت نام کنند.

▪️نماینده عالی دولت در شهرستان جهرم اضافه کرد: پس از انجام ثبت نام، یک پیامک حاوی کد رهگیری از  وزارت کشور برای داوطلب ارسال می‌شود که بر اساس آن فرد در زمانی که برای او مشخص می‌شود برای تایید نهایی ثبت نام و ارائه امضا، به بخشداری یا فرمانداری مراجعه می‌کند.

▪️مهندس شفیعیان با اشاره به جدول زمانبندی ثبت نام از داوطلبین عنوان کرد : بر اساس جدول زمانبندی، ثبت نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها درشهرستان جهرم همزمان با سراسر کشور از ساعت ۸ صبح چهارشنبه بیست اسفندماه ۹۹ آغاز می‌شود و تا سه‌شنبه بیست و ششم همین ماه ادامه دارد.

▪️وی بیان داشت: داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها و تیره‌های عشایری نیز از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ تا ساعت ۱۸ یکشنبه ۲۲ همین ماه فرصت دارند تا اقدام به ثبت نام کنند.

▪️فرماندار ویژه شهرستان جهرم یادآور شد: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا  ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

🔻 اخبار روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان جهرم

↙️سروش
https://sapp.ir/farmandarijahrom
↙️اینستاگرام
https://instagram.com/farmandarijahrom
↙️سایت
http://jahrom.farsp.ir/

نظرات 0


آخرین مطالب